0 ürün -  0,00

Teslimat ve İade Koşulları

 • Teslimat Şartları

 • Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile 5 iş günü içerisinde gönderilecektir. Gönderileriniz SÜRAT KARGO  ile teslim edilecektir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra teslimat süresi 600 Km’ye kadar 2 iş günün de,600 Km’den uzak mesafelerde ise 3 ile 5 gün arasındadır.
  . Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.
 • Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir.
  Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde MODAİSLERİ sorumluluk kabul etmemektedir.
  Teslim alacağınız ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden “Kargo Tespit Tutanağı” talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınız ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturunuz.
  Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.
 • İade Şartları

 • 14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde  geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İndirimli ürünlerin iadesi yoktur.
 •  İade etmek istediğiniz ürünleri, Sürat Kargo ile göndermeniz gerekmektedir
 • Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, MODAİSLERİ geri ödemeleri 15 ile 30 iş günü içerisinde kargo ücretleri kesilerek bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İade Adresi

YASİN DEMİRSAP

Hobyar mh Hoca hanı sk Saray han 7/704 Yeşildirek Fatih İstanbul

Open chat
1
Merhaba, ürün fotoğrafı atıp,
Ad soyad adres telefon ile kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Kargonuz ilk iş gününde çıkarılamaktadır. En kısa sürede size dönüş sağlıyacağım.