0 ürün -  0,00

2021 Erkek Saat Modası

2021 Erkek Saat Modası

Kategori: Genel | Yazar admin|Ocak 25, 2018 Tarihinde Yayınlandı

1868′ de ilk kol saati yapıldı. Bu gelişmiş yeni tarzdaki saat, İsviçreli saat üreticisi Patek Phillipe tarafından üretildi.

O tarihten itibaren çeşitli tasarımları ile vazgeçilmezimiz haline gelen kol saatleri hem zamanı verimli kullanmaya yararken bir yandan da bir şıklık göstergesi haline gelmiştir.

Yeni yıl ile birlikte tasarımları ile gözlere hitap eden kol saatlerine göz atalım.

Çeşitli renkleri ile raflarda yerini alan Zincir Kordonlu saatleri inceleyebilirsiniz

1-214x300

Gri renkler en çok dağılım gösterenleri olsa da kahverengi ve siyah tonlarını da raflarda nadiren de olsa görmeniz mümkün.

Klasikleşen çelik kordonları unutmak mümkün değil.
1-1

Deri kordonlu saatlerden birine mutlaka sahip olmalısınız.

1-2-188x300

Kadranlarının geometrik şekillerinin ve kordonlarının genişliğinin değiştiği milyonlarca saat bulabilmek mümkün. Klişelerden uzaklaşmak istiyorsanız okumaya devam edin.

1-3

Eğer spor koşullarına uygun bir saat arıyorsanız ihtiyacınız olan suya,toza ve darbeye karşı dayanıklı bir saat olabilir.

1-4-300x300

Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ile saatler de farklı fonksiyonlar kazanıyor ve hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Gelin bir de akıllı saatlere göz atalım.

1-5-300x172

Yeni saatiniz için karar vermenizde yardımcı olduysak ne mutlu bize. Esenlikler dileriz.
ALINTI:MODAMUHENDISI.COM

Open chat
1
Merhaba, ürün fotoğrafı atıp,
Ad soyad adres telefon ile kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Kargonuz ilk iş gününde çıkarılamaktadır. En kısa sürede size dönüş sağlıyacağım.